O sklepie METALINSTAL.COM.PL

Czym zajmuje się sklep METALINSTAL?

Sklep METALINSTAL prowadzi sprzedaż artykułów budowlanych stosowanych w instalacjach grzewczych, wodnych, kanalizacyjnych i elektrycznych.

Sklep internetowy METALINSTAL  działa w oparciu o firmę SKLEP BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ I ROLNICZEJ JANUSZ ŻYŁA.

Nasza firma to sklep rodzinny istniejący na rynku od 1991 roku. Byliśmy jednym z pierwszych w województwie sklepów z materiałami instalacyjnymi i montażowymi.

Chcąc rozszerzyć naszą działalność i zdobyć nowe doświadczenia postanowiliśmy rozpocząć sprzedaż online.

Wierzymy, że dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i umiejętnością sprzedażowym jesteśmy w stanie zadowolić nową i wymagającą grupę klientów dokonujących zakupów w sieci.

 

Jakie mamy doświadczenie ?

Nasze profesjonalne podejście do klienta przyczyniło się do tego że, zaufało nam wiele zakładów produkcyjnych wśród których można wyróżnić firmy: MARMA Polskie Folie, AXTONE S.A., BONUS Plus, ZGK.

Współpracujemy z liczną grupą instalatorów zaopatrując ich w produkty ułatwiające wykonywanie instalacji sanitarnych, grzewczych i elektrycznych.

 

Nasze produkty

Działalność sprzedażową opieramy na renomowanych producentach w gronie których można wyróżnić firmy: KISAN, SAS, DIAMOND, PROLINE i wiele innych.

Dzięki wieloletniej działalności nawiązaliśmy współpracę z liczną grupą producentów i dystrybutorów artykułów budowlanych dzięki czemu mamy możliwość oferowania szerokiej gamy produktów, które są ekonomicznymi i skutecznymi rozwiązaniami instalacyjnymi i montażowymi w każdym domu. 

 

                                                                       ZAPRASZAMY NA ZAKUPY

 

Dane Firmy:

Nazwa: Sklep Branży Przemysłowej i Rolniczej Janusz Żyła

Adres: 37-220 Kańczuga, ul. Mickiewicza 1

NIP: 794-000-00-86

REGON: 650035802

Telefon: 692006164

Adres mailowy: biuro@metalinstal.com.pl